REKRUTACJA na rok szkolny 2024/2025

JAKI SPORT UPRAWIASZ? - Szkolne Blogi

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostały wywieszone w przedsionku przedszkola.
          Rodzice zgłaszajacy dziecko poprzez system rekrutacyjny informacje o zakwalifikowaniu znajdą w systemie

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują w przedszkolu oświadczenie woli przyjęcia dziecka, w terminie do 4 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00

Opcjonalnie istnieje możliwość potwierdzenia woli zapisu tylko poprzez elektroniczny system naboru.

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w danym przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Jeśli dziecko nie zostało zakwalifikowane w żadnym z wybranych przedszkoli, rodzicom zostanie wskazane inne przedszkole jako propozycja miejsca realizacji wychowania przedszkolnego. Wskazanie rodzic otrzyma listem poleconym, przed rozpoczęciem rekrutacji uzupełniającej.

Harmonogram spotkań w ramach programu adaptacyjnego

„Mamo, tato idę do przedszkola

Aby ułatwić dzieciom przystosowanie się do przedszkola, proponujemy rodzicom:

23.04.2024r. ( wtorek) , godzina 16.00 -  spotkanie z Dyrektorem przedszkola i psychologiem, zwiedzanie przedszkola.

07.05.2024r. (wtorek), godzina 16.00 – spotkanie dzieci i rodziców z nauczycielkami, wspólne zabawy, zwiedzanie przedszkola.

08.05.2024r.  (środa), godzina 16.00 – spotkanie dzieci i rodziców z nauczycielkami, wspólne zabawy.

30.08.2024r. (piątek), godzina 16.00 spotkanie dzieci i rodziców z nauczycielkami, które będą pracowały grupach. Wspólne zabawy

____________________________________________________________________________________