• 10.10.2017

Wszystkie przedszkolne grupy uczestniczyły dziś w teatrzyku opowiadającym o przygodach pięknego motyla. Pięknego, ale leniwego... Motyl zrozumiał, że nie tylko wygląd jest w życiu ważny. Zrozumiały to też chyba przedszkolaki...

Sobota 21.10.2017

Liczba wizyt

Witamy na stronie PS 68 im. J. Korczaka w Białymstoku

Dnia 16 października rozpoczyna się w naszym przedszkolu projekt plecaczkowy

„Przedszkolaki czytają”

Przedszkole otrzymało plecaczki z oferty
Wydawnictwa Zakamarki.

Projekt jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodzin i nauczycieli. Ma on na celu wspieranie czytelnictwa, kształtowanie dobrych nawyków czytelniczych, popularyzację wartościowej literatury dla dzieci.

W trakcie trwania projektu każdy przedszkolak otrzyma na tydzień plecaczek z sześcioma książkami, które będzie miał za zadanie przeczytać wraz z rodzicami oraz wykonać prace plastyczną do wybranej książki. W poniedziałek plecaczek wraz z pracą plastyczną przynosi do swojej grupy. W kolejnym tygodniu plecaczek powędruje do kolejnego dziecka.

Ze strony przedszkola akcja będzie wspierana zabawami, rozmowami i innymi działaniami wokół czytanych przez dzieci książek.

Koordynator akcji: Barbara Duda

Przedszkole czynne jest w godzinach
Realizacja podstawy programowej: 7.30 - 12.30

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
dyrektor Marzena Makowiecka - środa 8.30-11.30
wicedyrektor Iwona Dąbrowska - poniedziałek 8.30-11.30

Sprawy pilne rozpatrywane są na bieżąco, jeżeli nie zakłóca to planowej, bieżącej pracy dyrektora/wicedyrektora