"Smerfy" to grupa dzieci 3-4-letnich

Pracujemy w oparciu o podstawę programową oraz "Program edukacji przedszkolnej wspomagający aktywność dzieci" W.Żaby-Żabińskiej i dr M.Kwaśniewskiej

oraz drugi już rok realizujemy działania z zakresu innowacji pedagogicznej "Mój mały świat wielkich emocji".

Prawdziwe zuchy

Słonko zaświeciło za oknem, czas na naszą wyczekiwaną wycieczkę. Smerfy wybrały się mpkiem do Akcentu ZOO. Spotkaliśmy żubra, osiołki, wilki, sarny.... był też czas i na harce na placu zabaw.

Witaj przedszkole

Smerfy wybrały się na wycieczkę po przedszkolu. Poznaliśmy wszystkie zakamarki, byliśmy nawet w naszej kuchni przedszkolnej, ale tam pachnie....

Razem weselej

W naszej grupie jest super. Zawsze coś się dzieje. Jak to Papa Smerf by powiedział "Na wszystko jest czas - na pracę i smerfowanie".