• Uczestnicy rajdu na mecie
          • VII Przedszkolny Rajd Rowerowy

• Dnia 14 czerwca 2023 25 przedszkolaków  z rodzicami wzięło udział w rajdzie. Patronat nad imprezą objął Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku. Nad bezpieczeństwem uczestników podczas "Rajdu..."  czuwali funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy miejskiej w Białymstoku.

Trasa "Rajdu..." prowadziła ścieżką rowerową z Przedszkola 68 do Parku Zwierzynieckiego. Wszyscy uczestnicy dotarli do mety, gdzie funkcjonariusze policji wręczyli im medale. Sponsorem medali był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Dziękujemy! Dyrektor PS 68 i organizatorzy: B. Mioduszewska, B. Duda.

• Uczestnicy festynu
          • Festyn z okazji "Dnia Dziecka"

• Do przedszkolnych tradycji należy organizacja festynu z okazji "Dnia Dziecka". W tym roku nie mogło być inaczej. W rytmie szant i morskich opowieści bawił nas teatr "Co nieco",  na placu przedszkolnym pojawiło się wiele stanowisk z różnymi atracjami, było też dużo różnych możliwości, by pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Mamy nadzieję, że każde dziecko znalazło dla siebie coś atrakcyjnego.