WITAJCIE! 3-LATKI 4-LATKI 5-LATKI 6-LATKI RELIGIA RYTMIKA JĘZYK ANGIELSKI 3-4 JĘZYK ANGIELSKI 5-6 Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna Dodatkowe propozycje zabaw

WITAJCIE!

Od 25 maja 2020r. część dzieci wróci do przedszkola. Przedszkole będzie zapewniało zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w grupach łączonych. Przestają w przedszkolu funkcjonować dotychczasowe oddziały.

Nadal prowadzona będzie edukacja zdalna adresowana do wszystkich dzieci i ich rodziców, którzy będą chcieli w dalszym ciągu włączać się w realizację zadań ich dzieci. Zadania adresowane będą do grupy wiekowej, a nie, jak dotychczas, do grupy, w której było dziecko.

Zapraszamy do wspólnego wykonywania zadań. Informację jak Wam idzie, co robicie,  Wasze pozdrowienia  prosimy przesłać na grupowe e-maile, a my je zamieścimy w zakładce Wiadomości z grup