• Aktorzy z Teatru "Co nieco" w trakcie występu
          • Teatr "Co nieco" przedstawia...

• 29 listopada obejrzeliśmy spektakl "Nie tylko o Brzydkim Kaczątku" złożony z czterech baśni Andersena. Wszystkie opowiadały o miłości lub jej braku, a także o kłopotach jakie powoduje brak zwykłej wrażliwości. Każda baśń grana była w innej technice lalkowej:

1. Brzydkie Kaczątko - marionetki sycylijski
            2. Dzielny ołowiany żołnierz - marionetki, przedmioty
            3. Księżniczka na ziarnku grochu - lalki stolikowe
            4. Świniopas - lalki planszowe
        • wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych
          • Patriotyczne śpiewanie

• Najstarsze przedszkolne grupy - "Gumisie" i "Bulinki"  - przygotowały dla wszystkich wspaniałą niespodziankę: prezentację patriotycznych pieśni i piosenek. 10 listopada "starszaki" zaprezentowały się całej społeczności przedszkolnej, którą następnie zaprosiły do wspólnego odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu".

Specjalnymi gośćmi w przedszkolu byli żołnierze z 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku.